DJ NA SVATBU

 

SVATEBNÍ DJ KAREL MATÝŠEK

 

Profesionální přístup

20 let zkušeností

Repertoár od 60tých let po součastnost

Profesionální technika

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

Postarám se o to, aby vaše svatba byla největší životní párty, na kterou nikdy nezapomenete!

Pro Váš den jsem schopný zajistit kompletní ozvučení od dojemného obřadu, příjemnou hudbou k slavnostní hostině, lehké odpolední zábavy, až po našlapanou večerní párty.

Moc dobře to vím, a pro váš velký den ze sebe vymáčknu maximum. Ke všem snoubencům přistupuji individuálně a jsem schopný zorganizovat vám párty od pár desítek hostů až po svatby pro 300 lidí. Vlastním nejmodernější technické vybavení, které je spolehlivé a dokáže uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Nebojím se ani VIP svateb a důležitých večírků. Rád vám poradím s výběrem té správné hudby na obřad. K hostině zahraji příjemnou podkresovou hudbu. Poradím vám i s programem pro hosty a navrhnu svatební hry. Na vaší svatbě budu hlavně od toho, abych roztančil svatební hosty od těch nejmenších až po prarodiče.

Zajistím hudbu na obřad, hostinu a v neposlední řadě odmoderuji celou Vaši svatbu od krájení dortu, uvedení prvního tance, her až po rozproudění párty. Váš velký den bude plný nezapomenutelných zážitků a zaručuji vám tu největší svatební párty, jakou jste kdy zažili. Postarám se o ozvučení i osvětlení prostoru.

 

Mnohaleté zkušenosti

Se mnou si kupujete hlavně spolehlivost. Letitá svatební praxe ze mě dělá profesionála, který vás nikdy nenechá ve štychu. Když se na něčem domluvíme, platí to na 100%

Jakou hraji hudbu

Můj výběr je velice široký, od lidové dechovky až po největší rádiové pecky. Klient je pro mě ale vždy na prvním místě, proto vždy dbám na požadavky klienta a hraji tak, jak si budete přát vy a svatební hosté. Celý večer sleduji atmosféru na parketu a přizpůsobuji se. Nehraji nesmyslné mixy a styl, který nemáte rádi.

Svatební moderování

Když je potřeba vezmu mikrofon do ruky a cokoli odmoderuji. Nic se ale nesmí přehánět a mluvené slovo a hudbu správně vyvážím. Rozhodně se nestydím, do mikrofonu mluvím jasně a srozumitelně.

Jsem flexibilní

Přizpůsobím se jakémukoli prostoru. Máte svatbu v malé restauraci či obrovské hale? Není problém.

Ozvučím vám svatební obřad

Nechte to na mě a z obyčejného příchodu udělám nezapomenutelný zážitek.

Hudba ke svatební hostině

Dobrá muzika patří ke svatební hostině stejně jako dobré jídlo a pití. Nechte výběr na mě a já perfektně vystihnu atmosféru vašeho dne D.

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Dobrý den, rádi bychom vám touto cestou dodatečně poděkovali za výborný hudební doprovod na naší svatbě. Díky vám se všichni skvěle bavili až do rána. Jste opravdu skvělý svatební dj a budeme vás všude doporučovat. Ještě jednou děkujeme.

Petr a Martina

★★★★★

Svatbu jsme se rozhodli uspořádat v resortu Maximus. Dj už byl nachystám na místě obřadu zhruba půl hodiny před začátkem. Čekání doplnil klidnou romantickou hudbou. Obřad dopadl na jedničku. Potom techniku přestěhoval k venkovnímu posezení, kde bavil  všechny hosty hudbou různých žánrů, takže byli všichni spokojeni.  Po 22 hodině techniku odstěhoval do sálu, kde svatba pokračovala až do rána. DJ Karlos je pohodový a spolehlivý svatební dj, rozhodně dobrá volba.

Klára a Radek

★★★★★

Dj přijel včas, vše podle předem dohodnutého scénáře. S ničím neměl problém, vše zajistil, odmoderoval, hrál na přání hostů. Můžeme doporučit dalším snoubencům.

Peta a Dan

★★★★★

Bezproblémový, usměvavý a pohodový dj. Vše na čem jsme se dohodli platilo, se vším si pohotově poradil. Zahrál každému co si přál, svědkům pomohl se soutěžemi a dokonce roztančil i naše nikdy netančící rodiče.

Lenka a Libor

 

KONTAKT