SVATEBNÍ DJ HUSTOPEČE

 

DJ NA SVATBU HUSTOPEČE

Hustopeče se nachází v Jihomoravském kraji, na jih od Brna. Má zhruba 6 000 obyvatel. V historii bylo největší vinařskou obcí na Moravě. Městem protéká říčka Štinkovka. Na svazích kolem města se rozprostírá nespočet ovocných sadů a vinohradů.  Město se nachází v těsné blízkosti Dálnice, směřující do Bratislavy.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Dj přijel přesně dle domluvy, vše profesionálně připravené – první tanec, různé znělky a famfáry při soutěžích a krájení dortu. Skvěle vybral podkresovou hudbu k odpolednímu rautu a s podvečerem rozjel parádní párty dle našeho přání výhradně s českou a slovenskou muzikou. Večer potom skvěle doplnil s lidovkami, kdy jsme si celá svatba krásně zazpívali. Za nás maximální spokojenost a můžeme jen doporučit. 

Jitka a Zdeněk

★★★★★

Dj-e Karlose jsme už jednou zažili na svatbě, kde jsme byly jako hosté. Proto jsme si ho domluvili i na naši svatbu. Celý večer proběhl naprosto bez problémů, skvělý výběr muziky, vtipně nám odmoderoval první tanec a krájení dortu. Všichni hosté si chválili, že jim zahrál vše co po něm chtěli. 

Martina a Zdeněk

 

KONTAKT