SVATEBNÍ DJ BLANSKO

 

DJ NA SVATBU BLANSKO

Blansko je malé město Jihomoravského kraje. Rozprostírá se v údolí řeky Svitavy, zhruba 20 km na sever od Brna. 20 tisíc obyvatel. K největšímu rozmachu města došlo v 19. století a to zásluhou zdejších železáren a strojíren později známých jako ČKD Blansko.

Blansko je také známo jako brána Moravského krasu, který je hojně navštěvován turisty z celého světa a kteří zde obdivují krásy zdejších vápencových jeskyní, z nichž nejznámější je  Punkevní jeskyně s plavbou na lodičkách po řece Punkva a Propast Macocha se svojí tajemnou historií.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Náš milý DJ  🙂 Chtěli bychom Vám touto cestou moc poděkovat za úžasnou bezproblémovou spolupráci s přípravami naší svatby, skvělou podporu zábavy i super spontánní výběr hitů na našem velkém dni! Díky Vám byla zábava v plném proudu od začátku do konce!  🙂 Budeme jen a jen vřele doporučovat všem známým! Přejeme jen samé spokojené klienty, jakými jsme byli my a těšíme se na další setkání při jiné příležitosti 

Alice a Michal

★★★★★

Dobrý den, chtěli bychom vám ještě jednou poděkovat za skvělý hudební doprovod na naší svatbě. Přispěl jste nemalou částí k tomu, že náš den D byl opravdu s velkým D.

Petra a Pavel

 

KONTAKT