SVATEBNÍ DJ PARDUBICE

 

DJ NA SVATBU PARDUBICE

Pardubice jsou univerzitní město na východě Čech.  Rozkládají se ve východní části Polabské nížiny na soutoku řek Labe a Chrudimky.

Pardubice mají přibližně 92 tisíc obyvatel a jsou označeny jako desáté největší město Česka. První historický zápis mluví o existenci Pardubic již roku 1295, od roku 1340 jsou už zmiňovány  jako město. Město je známé výrobou perníku a  slavnými koňskými dostihy Velká pardubická.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Pan DJ udělal nezapomenutelnou atmosféru. Bylo to skvělé. Splnil nám a hostům každé přání. Zahrál bez problémů i dechovku pro naše babičky. Děkujeme moc

Zuzka a Zdeněk

★★★★★

Dj Karlos to je rozhodně dobrá volba. Vše probíhalo přesně podle domluveného harmonogramu. Ozvučení obřadu, oběd, grilování a večerní diskotéka, vše bylo k naší spokojenosti. Všem zahrál co si přáli, hosté jen chválili.

Michaela a Ludvík

 

KONTAKT