SVATEBNÍ DJ OLOMOUC

 

DJ NA SVATBU OLOMOUC

Olomouc je centrem Moravské Hané. Je vyhlášená svými historickými památkami a nebudu přehánět, když řeknu, že pro někoho má větší kouzlo než Praha.. Všichni novomanželé milují atmosféru tohoto tajemného města doslova nabitého historií. Známa je také svojí výstavou květin Flora Olomouc, která se pořádá každoročně. Olomouc je také vyhlášené univerzitní město. Žije také bohatým kulturním životem.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Dj-e nám doporučila svatební agentura. Musíme uznat, že vše bylo tak, jak nám bylo presentováno. Skvěle nachystaný obřad, následně nám ozvučil oběd a pouštěl nám hudbu celé odpoledne. Pod stanem, kde vše probíhalo bylo sice asi 40 stupňů, ale i tak si hosté pohupovali do rytmu hudby 80-tých let. Večer potom rozjel výbornou párty, která sice trošku utrpěla stěhováním techniky do vnitřních prostor kvůli rušení nočního klidu, ale i s tím si velice rychle poradil a večírek potom pokračoval až skoro do třech hodin do rána.

Helena a Miroslav

★★★★★

Dj Karlos to je rozhodně dobrá volba. Vše probíhalo přesně podle domluveného harmonogramu. Ozvučení obřadu, oběd, grilování a večerní diskotéka, vše bylo k naší spokojenosti. Všem zahrál co si přáli, hosté jen chválili.

Michaela a Ludvík

 

KONTAKT