SVATEBNÍ DJ BRNO

 

DJ NA SVATBU BRNO

Brno je největší město Jižní Moravy. Město se může chlubit svojí historií, bohatými tradicemi a památkami. Brno je pro svatby přímo stvořené.

Město jako celek působí velice dobrým dojmem. Kousek od centra se rozkládá park s vodotrysky  kde si můžete odpočinout a nasát atmosféru města. V centru najdete jedinečný orloj a zároveň spoustu nádherných historických staveb. Každý rok se v Brně sezdá mnoho svatebních párů.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Svatební dj Karlos je opravdu profesionál na svém místě. Byli jsme se vším nadmíru spokojeni, vše proběhlo dle předchozí domluvy a můžeme jen chválit.

Martina a Michal

★★★★★

Dj-e Karlose  jsme si objednali na doporučení našich přátel, kterým hrál již dříve na svatbě. A rozhodně jsme udělali dobře. Celý den nás skvěle bavil, pořád byl k dispozici, vše potřebné moderoval a jeho hudební mix byl opravdu jak slíbil, od 60-tých let až po aktuální hity, takže se skvěle bavili opravdu všichni naši hosté. Dokonce naší babičce zahrál její oblíbené lidovky a měl hudbu i pro ty nejmenší. Určitě budeme doporučovat dál. 

Zdeněk a Veronika

★★★★★

Dj Karlose jsme znali z našich firemních večírků, takže to byla sázka na jistotu. Vše proběhlo na profesionální úrovni. Není co vytknout, spíše chválit. Svatbu jsme si velice užili.

Nikol a Petr

★★★★★

Dobrý den pane Matýšek. Chtěli bychom vám vyjádřit naši pochvalu za vaše hraní na naší svatbě. Všichni jsme se výborně bavili až do rána. Přejeme mnoho dalších spokojených novomanželů.

Helča a Libor

 

KONTAKT