SVATEBNÍ DJ PROSTĚJOV

 

DJ NA SVATBU PROSTĚJOV

Prostějov se nachází na jižní Moravě mezi Brnem a Olomoucí.

Nachází se zde sportovní letiště, kde se každoročně organizují mezinárodní soutěže v parašutizmu.

Ve středu města je krásné náměstí, jehož dominantu tvoří radnice.Centrum města bylo vyhlášeno památkovou reservací.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Dj dojel ve smluvený čas, vše nachystal dle domluvy. Měli jsme ho i na obřad, potom vše přestěhoval do restaurace, kterou velice pěkně nasvítil a tím ji ještě více zútulnil. Hudební výběr nám všem vyhovoval. Zahrál doslova vše a každému splnil jeho přání. Doporučujeme

Martina a Roman

★★★★★

Dobrý den Karle, ještě jednou vám chceme poděkovat za včerejší párty. Byla to opravdu velká jízda. Přejeme hodně úspěchů ve vaší další práci. 

Martina a Petr

 

KONTAKT