SVATEBNÍ DJ MIKULOV

 

DJ NA SVATBU MIKULOV

Mikulov je město jihomoravského kraje, 18 km na západ od Břeclavi v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Žije zde přibližně 7 500 obyvatel. Centrum města je městskou památkovou rezervací.

Město se rozkládá na jižním okraji teras Pavlovských vrchů. Dominantou města je zámek na skále tyčící se západně od náměstí. Mikulov je známý jako Mikulovská vinařská oblast.

Je zde nespočet vinných sklípků a vinoték, kde můžou novomanželé prožít romantické okamžiky u sklenky dobrého vína.   

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Chtěla bych Vám moc poděkovat za sobotu. Byla to naprostá paráda. Absolutně profesionální přístup, skvělá hudba a hosté se nesmírně bavili a musím říct, že ohlasy byly jen pozitivní.  Svatba se nám vydařila nad naše očekávání a bez Vás by to prostě nebylo ono. Ještě jednou moc děkujeme

Kristýna a Jonáš

★★★★★

Dj Karlos je nejlepší DJ, jakého jsme si na naší svatbě mohli přát. Hrál úžasný repertoár. Svatebčané se bavili už od obřadu až do ranní after párty. Ještě jednou moc moc děkujeme!

Lucka a Martin

 

KONTAKT