SVATEBNÍ DJ SLAVKOV U BRNA

 

DJ NA SVATBU SLAVKOV U BRNA

Slavkov u Brna, historicky známý také jako Austerlitz  je město v blízkosti Brna. Žije zde zhruba 7000 obyvatel.

Slavkov je v povědomí hlavně slavnou  bitvou u Slavkova,  která se odehrála  v roce 1805 nedaleko od města. Centrum města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou, sousedící oblast Slavkovského bojiště byla prohlášena krajinnou památkovou zónou.

Ve městě se také nachází mnoho historických památek jako barokní slavkovský zámek, renesanční radnice, židovský hřbitov. Nedaleko města se nachází Mohyla míru, jako památník na Bitvu u Slavkova. Je zde také vyhlášené golfové hřiště.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Rádi bychom vám ještě jednou poděkovali za úžasnou svatební párty. Všichni hosté z vás byli naprosto unešeni. Všude vás budeme doporučovat.

Martina a Radim

★★★★★

Vše proběhlo dle domluvy, ozvučení obřadu a hostiny, skvělá párty až do rána. DJ Karlos dokázal skvěle skloubit přání několika generací . Rozhodně doporučujeme.

Iva a Lukáš

 

KONTAKT