SVATEBNÍ DJ VYŠKOV

 

DJ NA SVATBU VYŠKOV

Vyškov s rozlohou 50km2 se nachází na území jižní Moravy. Počet obyvatel se pohybuje kolem 22 tisíc lidí. Zdejší obyvatelé jsou charakterizováni jejich přívětivostí a radostí z každé návštěvy. Vyškov je populární hlavně dinoparkem, který od roku 2006 předvádí svět zvířat a rostlin v pravěku.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Dj nám zprostředkovala agentura. Vše proběhlo podle našich instrukcí, není na co si stěžovat, spíše chválit. Je vidět, že dj svoji práci dělá opravdu s maximálním nasazením a je poznat, že v oboru není žádný nováček. Můžeme všem snoubencům doporučit.

Ivana a Karel

★★★★★

Na poslední chvíli nám vypadnul objednaný dj, na internetu jsme si tedy naslepo domluvili dj –Karlosa a myslíme, že to byla rána osudu. Díky jeho profesionalitě a zkušenostem se z naší svatby stala během chvilky šílená párty, kde se všichni neskutečně bavili. Doporučujeme

Naděžda a Mirek

 

KONTAKT