SVATEBNÍ DJ KROMĚŘÍŽ

 

DJ NA SVATBU KROMĚŘÍŽ

Kroměříž je také nazýván  Perlou Moravy. Bylo vyhlášeno nejkrásnějším městem České republiky. Jeho arcibiskupský hrad a květinová zámecká zahrada byli zařazeni do seznamu světového dědictví UNESCO

Centrem pozornosti města je jeho zámek a zahrady. V 17. století zde založili Květinovou tzv. Lustgartenskou zahradu. Dodnes jsou zahrady Kroměříže unikátním uměleckým dílem krajinářského designu.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

DJ nás doslova zachránil.  Hodinu před obřadem jsme zjistili, že nám nepřijede živá hudba, co měla hrát k obřadu. Volali jsme tedy dj-e a ten bez zaváhání sedl do auta a obřad nám stihl velice pohodově ozvučit a dokonce se mu podařilo i pustit skladby v akustických verzích, co si přála nevěsta.  Nevíme, jak by bez jeho profesionálního přístupu naše svatba nakonec dopadla. Večer pak rozjel skvělou taneční párty, kterou si všichni chválili. Opravdu profesionální svatební dj.

Viktoria a Tomáš

★★★★★

Naprostá spokojenost, nemáme jedinou výtku, všichni hosté jenom chválili. Děkujeme!!!

Martina a Filip

 

KONTAKT