SVATEBNÍ DJ PRAHA

 

DJ NA SVATBU PRAHA

Plánujete svatbu a hledáte DJ na svatbu v Praze?

Pokud ano, jste na správném místě.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Stoprocentní profesionál, který opravdu ví co dělá. Vše na čem jsme se dohodli proběhlo přesně podle našich instrukcí. Skvělý výběr muziky, můžeme jen chválit. Je vidět, že profesi dj na svatbu dělá již mnoho let. Můžeme rozhodně doporučit.

Pavlína a Tomáš 

★★★★★

Dobrý den, děkujeme ještě jednou za pomoc s organizací a skvělý hudební doprovod na naší svatbě. Sice nám na obřad trošku pršelo, ale vy jste si i s touto situací skvěle poradil. A skvělá zábava po celý den je jen tečkou za vaší skvěle odvedenou prací. 

Perta a Martin

 

KONTAKT