SVATEBNÍ DJ OSTRAVA

 

DJ NA SVATBU OSTRAVA

Ostrava se nachází na severní moravě. Ostrava je nádherné město, plné různých architektonických  staveb. Nachází se zde krásné zámky a kostely, které městu dávají jeho osobitý ráz. Město se rozprostírá na veliké ploše.

Ostrava udělá radost všem novomanželům. Nachází se zde mnoho pozoruhodných míst, která rozhodně stojí za návštěvu. Obdivovatelé historie se budou moci nechat unést minulostí města. Také pro milovníky zábavy má město co nabídnout. Stodolní ulice je vyhlášeným místem nočního života města a za zábavou sem jezdí lidé z celé republiky.

Budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

IMG_4571
svatba 2
svatba-414
18278971_1650999658262546_454627632289263457_o

 

NAPSALI O MĚ

 • ★★★★★

  Dj Karlos na naší svatbě splnil veškerá naše očekávání. Objednali jsme si u něj ozvučení obřadu, následný podkres celého dne a večerní produkci.
  Na obřad dojel zhruba o hodinu dříve, vše perfektně nachystal, oddávajícímu připravil mikrofon a dokonce nám zorganizoval hosty, kde má kdo sedět a jak se vše má odvíjet.

  Později ozvučil naši svatební hostinu velice vkusnou a decentně hlasitou hudbou. Pokud bylo něco potřeba, vždy pohotově vystihl situaci a vše potřebné odmoderoval a doplnil různými znělkami.
  Později pak rozjel skvělou taneční párty, na které se díky jeho výběru hudby bavili opravdu všechny generace našich hostů.

  Svatební dj – dj karlos je opravdu zárukou kvality a můžeme ho jen a jen doporučit.

 • ★★★★★

  Dobrý den, ještě jednou bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za perfektní výkon na naší svatbě. Jako svatební dj jste odvedl opravdu 100% práci. Všichni se skvěle bavili a i díky vám byl náš svatební den opravdu velice povedený. Přejeme vám mnoho dalších spokojených novomanželů.

 • ★★★★★

  Svatební dj dojel přesně podle našich instrukcí, vše dopadlo na jedničku, není co vytknout, ba naopak. Všichni svatební hosté byli maximálně spokojeni a bavili se opravdu všichni až do ranních hodin. DJ Karlos je opravdu skvělý svatební dj. Horákovi

★★★★★

Karlose jsme si objednali jako doplněk kapely, a rozhodně jsme udělali dobře. Celý podvečer se s kapelou střídal a bylo vidět, že přesně ví co dělá. Vzal si playlist kapely, aby nehrál písničky z jejich repertoáru a přestávky kapely vždy rozjel v úplně jiném rytmu, aby se bavili úplně všichni.  Potom celý večer dohrál až do rána a byla to opravdu skvělá párty. Všichni byli s jeho výkonem naprosto spokojeni.

Nikola a Ondra

★★★★★

Dj přijel přesně na čas, vše proběhlo na profesionální úrovni. Bylo vidět, že je opravdu profík, jak technika, tak přístup, vše maximální spokojenost. Doporučujeme

Renata a Oldřich

 

KONTAKT