Další oblíbená svatební místa

Hotel Harmonie

Kousek od města Brno je obec Zastávka u Brna ve které se nachází příjemný Hotel Harmonie.

Na tomto místě jsem již několikrát účinkoval jako svatební dj a svatby zde se mě velice líbí.

Místo disponuje krásnou zahradou se vzrostlými okrasnými stromy, kde se odehrává svatební obřad a novomanželé zde pořídí i mnoho romantických fotografií. Součástí zahrady je i veliký bazén, který mají hosté k dispozici.

Uvnitř se nachází příjemný sál s velikým barem uprostřed, kapacitu prostoru odhaduji na 100 lidí. Hned vedle sálu je venkovní posezení s grilem.

Dj hraje uvnitř, je skvěle umístěn a velikou výhodou místa je, že hudba nikoho neruší, nejste tedy omezováni ani nočním klidem ani hlasitostí produkce, kterou zde můžete provozovat až do ranních hodin.

Místo rozhodně doporučuji.

Penzion Kůlna

V srdci Moravského krasu u obce Jedovnice poblíž rybníku Olšovec se nachází další z romantických míst na uskutečnění vaší svatby a sice Penzion Kůlna.

Stavba se nachází doslova uprostřed lesa na krásné rozlehlé louce, kde se odehrává i svatební obřad. Hostina pak probíhá ve vnitřních prostorách a k dispozici je zhruba 30 lůžek pro vaše hosty. Parkování je bezproblémové, přímo u objektu.

Hudební produkce probíhá v zasklené terase, která je součástí stavby.

Penzion Kůlna mohu určitě doporučit.

Hotel Kraví Hora

Na jih od města Brno v obci Bořetice se nachází velice sympatický Hotel Kraví Hora.

Pro milovníky dobrého vína je toto místo doslova dokonalé. V blízkosti hotelu se nachází nespočet soukromých vinných sklípků a nejen hosté vaší svatby se mohou vydat na jejich průzkum.

Svatební obřad se odehrává na palouku před hotelem, kde se také nachází romantický rybníček s dřevěným mostkem, kdy tato scenérie ještě dodává na romantičnosti vaší svatby.

Oběd a následná večerní párty se zpravidla odehrává buď přímo v restauraci hotelu a nebo v suterénu, který je přímo nachystám na tyto akce.

Hudení produkce se provozuje vždy uvnitř a při rozumné hlasitosti si můžete zábavu užívat až do ranních hodin

Místo mohu rozhodně doporučit.

Samota Karlov

Nedaleko odce Dolní Kounice se nachází malebný statek – Samota Karlov, kde se nachází velice útulná svatební stodola.

Místo se doslova nabízí k uskutečnění nezapomenutelné svatby. Objekt prošel zdařilou rekonstrukcí a byl upraven přesně pro potřeby svatebního dne.

Obřad se odehrává v blízkém meruňkovém sadu, celý den pak na dvoře statku a v přilehlé svatební stodole, kde se zpravidla i obědvá.

Hudbu si zde můžete nerušeně užívat až do ranních hodin, což je jedna z největších výhod tohoto místa.

Samota Karlov je místo, které rozhodně mohu všem doporučit.

 

Hotel Chateau de Frontiere – Hraniční zámeček

Dnes jsem se díky mojí  profesi dj na svatbu ocitnul ve  Valticko Lednický areál, kde jsem zvučil romantický svatební obřad v hotelu  Chateau de Frontiere – Hraniční zámeček

Hotel se náchází nedaleko městečka Lednice a nabízí možnost nadstandardního ubytování, vybraných jídel a vyhlášené cyklostezky Valticko – Lednický areál. V blízkosti hotelu je několik vodních ploch kdy asi k nejznámějším patří rybník Včelínek, kde žije nespočet druhů chráněných ptáků a dalších živočichů.

K hotelu také patří rozsáhlé wellness  centrum, kde si mohou svatebčané odpočinout po náročném dni.

Hlídka pod Špilberkem

V samém srdci města Brno se v parku pod pevností Špilberk nachází romantická stavba Hlídka pod Špilberkem, která se vyloženě nabízí k uskutečnění nádherné svatby.

Místo je doslova nasáklé historií a s výhledem na celé Brno je jedno z nejhezčích v centru města pro konání svatby.

Objekt Hlídka pod Špilberkem je obklopen vzrostlými stromy, takže zde najdete i stinná zákoutí, kde se můžete schovat před sluncem. Přímo před Hlídkou se rozprostírá dlážděné nádvoří doplněno fontánou, kde se také odehrává svatební obřad.

Hostinu můžete buď uspořádat venku a užívat si tak panoramata města a nebo se celá svatba může odehrávat ve vnitřních prostorech, kde se také většinou hraje.

Hlídka pod Špilberkem je rozhodně skvělé místo pro konání vaší svatby.

KamJinam

Na kraji města Brno, na rozhraní Bystrc a Žebětín se nachází nově zbudovaná restaurace KamJinam. Místo se sice nachází na kraji sídliště, je ale dokonale připravené k uskutečnění vaší svatby. Ať chcete prostornou zastřešenou zahrádku, palouk pro obřad, klimatizovanou restauraci, či venkovní grill, vše je zde na jednou místě a velice dobře řešené.

Obřad se odehrává před restaurací na krásném palouku, hosté si pak mohou posedět na kryté zahrádce a večerní párty se odehrává ve vnitřních prostorách restaurace, kde se můžete oddávat radovánkám téměř do ranních hodin.

Kam Jinam jednoznačně doporučuji.

V případě vašeho zájmu budu moc rád účinkovat na vaší svatbě jako svatební dj.

 

Penzion Pastuška

Dnes bych vám rád představil další úžasné místo, na kterém jsem účinkoval jako Svatební dj.

V obci Brod nad Dyjí se nachází romantický statek, který slouží jako penzion.

Místo je dobře dostupné, obklopené vinicemi. Uprostřed statku je romantická zahrada, nachystaná přímo na váš svatební obřad. Součástí prostoru je restaurace pro cca 50 hostů a venkovní posezení, kde si pohodlně sedne dalších padesát lidí.

Jídlo a pití je zde úžasné, penzion Pastuška nabízí i prodej vlastních vín.

Ubytování zde najde 22 hostů.

Hudební produkce je zde bez problémů, hrát můžete do pozdních ranních hodin.

Místo rozhodně doporučuji.